🏡 Pozvánka na Open Day Vráto III. - Srdečně vás zveme na již třetí OPENDAY ve Vrátě Na Pěšině. Více informací

Novinky z projektu Na Pěšině – červen a červenec 2022

Přejeme krásný den!

V předchozím článku jsme si řekli, jak se nám v květnu podařilo s projektem Na Pěšině posunout vpřed. Pojďme se nyní podívat na vývoj v posledních 2 měsících.

Na úvod nám ale dovolte vás pozvat na třetí OPEN DAY, který se bude konat 10. 9. 2022.

Co se nám podařilo v posledních 2 měsících udělat? Především obrovský kus práce, díky které bude OPEN DAY III stát opravdu za to. Máme za sebou také úspěšnou kolaudaci ZTV a snažíme se co nejvíce odladit vzorový dům.

V posledních dnech prošly téměř všechny detaily vývojem schvalování a nastavení standardů domů/bytů.

Dále jsme připravovali a betonovali podlahy včetně podlahového vytápění a rozvodu vody. Veškeré akustické prvky, příčky a stropy se nám podařilo odladit ve zdravé formě již od základu a tím podpořit vizi investora s architektem „Zdravě bydlet ve Vrátě“ za použití speciálních SDK aktiv AIR desek, ionitového nátěru v kombinaci se sádrovými omítkami, včetně foukané izolace. Tyto speciální SDK aktiv AIR desky čistí vzduch v interiéru od škodlivých látek.

Zpevněná plocha s akustickou stěnou u prvních dvou domů u hlavní silnice nám již ukazuje veřejně svoji tvář. Přístupná je i cestička podél lipové aleje.

Hotové střechy spolu se zateplovacím systémem již tvoří barevný efekt bíla/tmavá. V prvním domě již také na plno topíme a větráme. Tím, že stavíme v tzv. proudové výstavbě, se nám veškeré práce budou opakovat a první čtyři domy připravujeme k plánované kolaudaci.

Kolegové z Klein Buildingu uspořádali tzv. „glajchu“ – jako poděkování všem svým zaměstnancům, subdodavatelským partnerům a ve velké míře také výrobcům materiálů. „Glajcha“ symbolizuje důležitý milník výstavby, kdy je hrubá stavba v nejvyšším bodě dokončena a nyní přecházíme do druhé poloviny.

A co nás čeká v srpnu?

Budeme pokračovat v zateplení, osazení oken v posledních čtyřech domech, postupné přípojky do domů, vyzdívání příček a kompletace střech. Vzorový dům dostal do péče náš truhlář, který domům vdechne život nábytkem a krásnými doplňky.

Máte se na co těšit!

A ještě pár fotek…

Děkujeme za přízeň, těšíme se zase za měsíc!

Compare listings

Compare