🏡 Pozvánka na Open Day Vráto III. - Srdečně vás zveme na již třetí OPENDAY ve Vrátě Na Pěšině. Více informací

CHCI KOUPIT Adamov IDEÁLNÍ LOKALITA PRO VAŠE VYSNĚNÉ BYDLENÍ VÍCE INFORMACÍ

Naše nabídka

O projektu

Exkluzivně nabízíme luxusní pozemky na okraji Českých Budějovic. Jedná se o 2 stavební pozemky (jeden cca 1100 m2) s panoramatickým výhledem na jihočeskou metropoli a vrcholky Kleť a Kluk.

Naše společnost Livest (Living Development) nyní pracuje na legislativním dokončení developerského projektu s názvem: REZIDENCE KRÁLOVSKÝ VRCH – ADAMOV.

Tento projekt bude součástí prodeje. Jedná se o stavební povolení na umístění luxusních dvojdomů s velmi originální architekturou. Budoucí majitel (společnost) může okamžitě začít stavět své vysněné bydlení, nebo celý projekt pojmout jako podnikatelský záměr.

Další variantou je upravení projektové dokumentace ze stávajícího dvojdomu na samostatný dům s velikou zahradou. Uvedená cena je za jednu parcelu o velikosti cca 1100m2 a projekt na dvojdům včetně stavebního povolení. Stavební pozemky lze prodat i samostatně.

O lokalitě

Obec Adamov leží 6 kilometrů severovýchodně od města České Budějovice, v těsné blízkosti obcí Rudolfov a Hůry. Dominantou obce je barokní sousoší Nejsvětější Trojice z roku 1770. Lokalita, na kterém bude výstavba realizována, se nazývá Královský Vrch. Jak už název napovídá, jde o lukrativní území, které nabídne jedno z nejkrásnějších výhledů na Budějovickou pánev a její přilehlé okolí.

Fotogalerie

Poloha Adamova

Adamov leží v těsné blízkosti Českých Budějovic, se kterými je obec spjata i městskou hromadnou dopravou. Obec leží na úbočí lišovského prahu, čímž je mimo dosah smogové zóny českobudějovické kotliny. Nabízí krásy okolní přírody, Naučnou stezku Cesta kolem hornického města, která začíná na Rudolfově, i rychlé napojení se na rychlostní silnici spojující Lišov s Českými Budějovicemi.

Obec Adamov nabízí velmi výhodnou polohu pro vybudování klidného rodinného bydlení. Pro možnost zástavby právě rodinnými domy, které by naplily podmínku spokojeného bydlení, byly v posledních 15 letech provedeny úpravy a k nim vybudovány rozhodující infrastruktury. Život v Adamově si zkrátka zamilujete.

Compare listings

Compare